Logo firmy Meritum z napisem 25 lat
Przejdź do treści
Eko-okna - Trening uważności
Szkolenia i kursy Legionowo Meritum
Opublikowane według MERITUM w SZKOLENIA · czwartek 25 Sie 2022
Tags: szkolenia
Oto kilka migawek z zajęć z firmą, z którą mamy zaszczyt współpracować już ponad rok,  a która jest   jednym z wiodących producentów okien.
Eko-okna to obecnie 9,5 tysięcy ludzi! To istne miasto. Pracownicy noszą nawet różne kolory koszulek, w zależności od działu, sekcji, funkcji, a do pracy dowozi ich codziennie kilkadziesiąt firmowych autobusów. Sześć zakładów, a siódmy w budowie… Organizacja godna podziwu!
W trakcie zajęć skupiamy się jednak na wielu ważnych i wymagających zagadnieniach. Cykl szkoleń dla kadry menedżerskiej od najniższego do najwyższego szczebla prowadzimy w dobie stresu związanego z pandemią, wojną na Ukrainie, a także w czasach ogólnego kryzysu wartości, tożsamości, rodziny itd. Te wszystkie tematy przewijają się w trakcie zajęć, bo pracujemy nad uważnością na drugiego człowieka. Nad uważnością jako koniecznością, wymogiem, jako przejawem wyższego poziomu zarządzania, ale także nad tą uważnością na co dzień, która jest niczym okno otwarte na współpracownika i na każdego spotkanego w życiu człowieka.
Bardzo potrzebne warsztaty, budzące świadomość odpowiedzialności, mające wpływ nawet na zmianę zawodowych i osobistych decyzji.0
recenzje


FotoPixelStudio: 605 158 852 - Strony internetowe responsywne - zdjęcia okolicznościowe - reklama.
FotoPixelStudio: 605 158 852 - Strony internetowe responsywne - zdjęcia okolicznościowe - reklama.
Wróć do spisu treści